KAYIT BİLGİSİ

 

 1. Kongreye kayıt için öncelikle katılım ücretinin yatırılması gerekmektedir. Ücret yatırırken banka dekontunun açıklama bölümüne mutlaka katılımcının TC Kimlik Numarası ve Adı Soyadı yazılmalıdır. Atölyeye katılacak katılımcılar ayrıca Atölye kodunu da belirtmelidir. Örneğin: TC Kimlik No, Ad-soyad ve Adıgüzel 2 nolu atölye gibi.

 2. Kongre katılım ücreti yatırıldıktan sonra katılımcılar, fatura işlemleri için banka dekontunu cddgenelmerkezmuhasebe@gmail.com adresine mail ile göndermelidirler. Ödemeleri kurumları tarafından yapılan ve kurumu adına fatura alma zorunluluğu olan katılımcıların, dekontu gönderirken fatura bilgilerini ayrıntılı olarak yazmaları gerekmektedir.

 3. Paranızı yatırmadığınız takdirde bildiri/atölye kaydınız 3 gün içinde otomatik olarak sistemden silinecektir.
 4. Kongre katılım belgesi sadece kongre ücretini yatıran ve kongreye katılan katılımcıya verilecektir.  Belge almak isteyen her bir katılımcı kongre ücreti yatırmak zorundadır.
 5. Katılımcıların Çağdaş Drama Derneği üyelerine yönelik yapılan üyelik indiriminden yararlanabilmeleri için üyelik aidat borcularının bulunmaması gerekmektedir. Üyelik aidat borcu bulunan üyelerin öncelikle aidat ücretini yatırmaları, sonrasında katılım ücretini ödemeleri gerekmektedir.

 6. Atölye kaydı gerçekleştirirken lütfen "Adınızı-Soyadınızı" yazınız.
 7. Kayıtlara ilişkin bir sorun yaşanması durumunda sekretarya ile iletişime geçilmelidir.

 

KAYIT

 1. Kayıt olmak için kayıt sayfasına giriniz.
 2. Sizden istenilen bilgileri yazarak kaydol butonuna yazınız.
 3. Sistem sizi yönetim paneline yönlendirecektir. Buraya giriş yapınca bildirinizi yükleyebilir ve atölyelere kayıt olabilirsiniz.
 4. Bildiri konu başlığınızı ve/veya atölye numarasını seçiniz.
 5. Bildiri özetini siteme yükleyiniz.